Jeugdactie op zondag 14/01

DSC 2175-20130625-1330381Al jaren wandelen onze buren uit Bornem de brug over om hun ploeg zowel sportief als vocaal aan te vuren. Met een heuse achterban, jeugd en supporters, wandelen ze tot in de Schoolstraat om hun eerste ploeg aan te moedigen. Dit seizoen nemen we de macht letterlijk en figuurlijk over. We staan niet alleen heel wat plaatsjes boven Bornem geklasseerd, maar we gaan hen ook als echt KSV-blok overdonderen op zondag 14 januari.

Hoe?

  • Met heel onze supportersmeute trekken we te voet vanop KSV naar Bornem
  • Verzamelen op KSV om: 12.30 uur
  • Wandeling van een klein anderhalf uur (ca. 8km)
  • Wedstrijd om 14.30 uur (Breevendreef - Bornem)
  • Ter plaatse juichen we de peters van onze ploeg toe

Samen schreeuwen we ons eerste elftal naar de overwinning.